+420 724 774 294

Chceš pracovat v modelingu? Staň se naší tváří!
Hledáme modelky, modely, hostesky!

Neustále rozšiřujeme portfolio profesionálních modelek, modelů a nových tváří. Hledáme zajímavé a charismatické typy. Výška není podmínkou (kromě modelingu). Chcete si splnit svůj sen? Možná hledáme právě Vás! Vyplňte dotazník a my Vás budeme kontaktovat na e-mailu.

Požadavky: ženy 13 - 40 let / muži 13 - 45 let

Stačí nezávazně odeslat dotazník...

Dovolujeme si Vás upozornit, že v případě, že je Vám méně než 15 let nebo je vám 15 let a více, ale dosud jste neukončili povinnou školní docházku (tj. základní školu), je k vyplnění a odeslání dotazníku oprávněn pouze Váš zákonný zástupce (tj. zpravidla rodič).
Fotografie obličeje:
Fotografie postavy:
Zasílejte fotografie, které zobrazují portrét - obličej (ženy ideálně bez make-upu) a celou Vaši postavu (ideálně v plavkách).
Fotografie zasílejte ve formátu JPG s maximální velikostí 4MB.
Odeslání vyplněného formuláře Vás k ničemu, vůči agentuře LB Models company, nezavazuje.

Uděluji LB Models company souhlas se zpracováním osobních údajů v tomto znění po ukončení castingu v případě, kdy spolu neuzavřeme smlouvu o spolupráci, za účelem případného dalšího oslovení

Odeslaním potvrzuji, že jsem se seznámil/a s Informací o zpracování osobních údajů
  Data jsou zabezpečena
Naše stránky využívají šifrovaný přenos dat pomocí SSL certifikátu Let's Encrypt.
Naše stránky využívají soubory cookies (Informace o zpracování osobních údajů). Seznam cookies a nástroje k jejich vymazání najdete v prohlížeči. Souhlasím, zavřít upozornění.