+420 724 774 294

Slova klientů & napsali o nás

Za dobu naší činnosti jsme již působili s mnoha významnými osobnostmi a naše služby využila řada společností, nejen z oblasti módního průmyslu či modelingu. Jejich vyjádření chvály a poděkování si dovolujeme zveřejnit na této stránce a tímto všem níže uvedeným také děkujeme.

Alena
Wilson

Módní návrhářka

Spolupráce s LB Models byla velmi příjemná, profesionální a vybrané modelky svou práci odvedly skvěle.
LB Models bez váhaní doporučuji, protož je to agentura s profesionálním přístupem a rychlými řešeními pro jakoukoliv akci.
Děkuji a budu se těšit na společné budoucí projekty.

Veronika
S.

Co se týče školení, bylo to úžasné. Užila jsem si to a je vidět, profesionalita agentury. Skvěle díky tomu připravíte modelky na potencionální kariéru. :) Focení a choreografie pro mě bylo nejzajímavější. Také jsem se díky školení naučila i líčení, dřív jsem se zajímala pouze o pečující kosmetiku a ne o make-up. Takže jsem neskutečně vděčná za takhle hezky investované peníze. :) A určitě dám hvězdičky! Jsem moc ráda, že můžu být ve vaší agentuře! Děkuji a těším se na spolupráci.

Ing.
Pálešová

Asklepion - klinika estetické medicíny

Spolupráce s LB Models byla naprosto profesionální a velice příjemná. Ochotné jednání ze strany managementu. Dokonalé splnění všech požadavků na visage a vystupování modelek.
Jednoznačně doporučujeme a těšíme se na další společné akce.
PS: A tím jsem si jistá, že tohle nebyla poslední spolupráce.

Iveta
Vítová

Děkuji agentuře LB Models company za další spolupráci ve formě focení katalogu luxusních postelí. Focení proběhlo, stejně jako minule, ve velice přátelském duchu a veselé atmosféře. Už se těším na výsledné fotky i další milou spolupráci.

Natálie
S.

Agenturu LB Models Company jsem si našla na internetu. Po otevření a prohlédnutí stránek jsem se ji rozhodla oslovit. Následná pozvánka na casting mi udělala velkou radost. Milé bylo i seznámení s paní Lindou Chára, která je velmi přátelská, milá a profesionální, stejně jako její team. Focení i všechna školení, která je nutné absolvovat, probíhala v příjemné atmosféře. Všem patří velké díky.

Kristýna
S.

Akce - moto oblečení

Z naší strany byla s Bedřichem naprostá spokojenost, je to moc šikovný chlapík.
Samozřejmě i s přístupem agentury jsem byla velice spokojená. Rychlé vyřízení požadavku, vstřícnost, informovanost atd. Vše bylo na jedničku.

Beáta
Ch.

Vážená paní Chára,

akce se mi velmi líbila. S přístupem agentury jsem byla moc spokojená. Paní návrhářka byla moc milá. Děkuji za skvělou akci.

Petr
H.

Do modelingové agentury jsem se přihlásil poprvé a z vlastní iniciativy. Důvodů proto bylo několik - především zvídavost, jak to ve světě modelingu chodí a zároveň zkusit něco nového, trošku si okořenit život. Na casting jsem šel, ač do dnešního dne vlastně nevím proč, lehce nervózní. Nervozita však brzy opadla. Paní Chára i asistentka Barbora byly velice vstřícné, ochotné a vše nám v klidu a pomalu vysvětlovaly. Po několika dnech po castingu přišla pro mě překvapivá informace, že jsem byl z castingu vybrán. Následující školení byla zajímavá - lektoři byli taktéž ochotní a trpěliví, oceňuji pozitivní přístup, žádná křeč, dozvěděl jsem se spousty zajímavých a nových věcí. Nejen lidem nezasvěceným do modelingu, kteří si chtějí tuto branži vyzkoušet, bych tak doporučoval právě LB Models.

Nikola
S.

Se školením jsem byla velmi spokojená, byla to pro mě zajímavá zkušenost. Přístup agentury na mě působil profesionálně a vždy byla velmi příjemná atmosféra.
Také se těším na budoucí spolupráci.

Anna
H.

S přístupem agentury jsem velmi spokojená. Ve všech směrech perfektní ( informovanost o všem důležitém, velká osobní podpora ) k akcí. S klientkou jsem vycházela v dobrém, projevovala pozitivní přístup.
Chtěla bych poděkovat za zakázku pro Porsche.

Aneta
J.

Celkově jsem s agenturou velmi spokojená, líbí se mi chování, které je profesionální, jak Vaše tak i lidí, které nás školili. Školení se mi velmi líbilo, všechny oblasti byly zajímavé a velmi přínosné. Ovšem pro mě největší zážitek bylo focení a choreografie, to mě nesmírně bavilo. Fotografie jsou skvělé, jsem z nich nadšená. Těším se na spolupráci a moc děkuji za tuto příležitost :-)

Hana
o.

Victoria Grace

Ďakujem Vám za možnosť zúčastniť sa fotenia pre Victoria Grace. Bolo nám úplne úžasne, paní bola veľmi milá a aj všetci ostatní. Šaty boli úplne úžasne pohodlné. Ešte raz ďakujem. Verím, že aj klientka bude spokojná, teším sa na budúcu spoluprácu, ak by bola s touto klientkou. Bolo to veľmi príjemné a som vďačná, že som mohla takto prežiť dník.

Ing.
Vařilová

Modelky byly skvělé!
Moc děkuji za příjemnou spolupráci.

Iveta
Č.

Misha/hair studio

Lindo, vše v pořádku .
Děkuji za optání.
Děkuji za spolupráci a těšíme se na další.

Kateřina
T.

Módní přehlídka večerních šatů, návrháře Michaela Kováčika byla úžasná. Úžasné byly nejen šaty, které jsme předváděly, ale i celková atmosféra večera. Mou první módní přehlídku pod modelingovou agenturou LB models company, tedy mohu hodnotit skvěle. Bylo mi potěšením spolupracovat s tak inspirativními lidmi. Děkuji za tuto příležitost.

Sára
E.

Nejvíce se mi líbilo focení v ateliéru, přece jenom to bylo mé první focení a já byla nadšená. Fotografka byla moc příjemná, stejně tak make-up, outfity a atmosféra. Hlavně fotografie, které z focení vyšly jsou krásné a já získala novou zkušenost. Celé školení jsem si moc užila a těším se na další spolupráci s agenturou.

Filip
K.

Make-up Institute Prague

Vše proběhlo v naprostým pořádku a moc jsem si to užil. Myslím že se fotky povedly a doufám že mi ta fotka udělá lepší reklamu.

Amálie
R.

Na spolupráci s LB Models Company se velice těším. Školením kterým jsem prošla bylo velice příjemné a naučné. Obzvlášť choreografie a focení. Pro mne jalo začátečníky, který nikdy nefotil a neměl žádnou zkušenost, jsem byla mile překvapena. Se všemi s kterými jsem se sešla, byli ochotný a příjemný. Každý byl ke mě velice přátelský a milý. Těším se na další setkání a nabídky.

Jakub
J.

Rád bych Vám i celé agentůře poděkoval za pomoc se školením.
Přístup byl vždy s úsměvem a profesionální,vše včetně smlouvy bylo přehledné a bez komplikací.
Člověk získal jistotu a měl zájem zjišťovat co ho čeká dál.
Doufám že i zbytek spolupráce bude nadále probíhat v podobné náladě.

Michaela
A.

Tony & Guy

Modelky dorazily včas a focení se povedlo.
Děkuji Vám i modelkám za super spolupráci.
Těším se na další spolupráci.

Tereza
E.

Prošla jsem úvodním proškolením, se kterým jsem velice spokojená a samozřejmě také za příležitost. Všechna školení byla poučná, hodně jsem se toho dozvěděla.
Paní ředitelka Linda Chára je fantastická osoba, mohla jsem se s ní na všem domluvit, na vše se zeptat, takže jsem spokojená a samozřejmě i paní asistentka je moc milá, poradila co a jak.
Ješte jednou velké Díky! Splnil se mi sen díky agentuře.

Bedřich
Š.

Děkuji Vám za opětovně výbornou a bezproblémovou spolupráci a komunikaci při vyjednávání podmínek zakázky.

Lenka
R.

Paní Cháro, ráda bych Vám jako první sdělila, že v soutěži Fotomodelka Evropy 2018 jsem obsadila 1.místo.Děkuji, že jste mě o této soutěži informovala, byla to správná volba.

Natálie
Z.

Dnes jsem byla podepsat smlouvu. Jen jsem Vám chtěla napsat, jak školení probíhalo. Všechna školení jsem si moc užila. Nejvíce mě bavilo focení, a následně jsem se moc těšila na fotky. Paní choreografka byla velmi příjemná a vše mi řekla, na co si dát pozor, co dělat lépe a tak. Péče o pleť byla velmi inspirující. A poslední zdravý životní styl, určitě doplňky stravy jsou super, když člověk nestíhá. Za mě školení skvělý.

Kamila
Č.

Mám radost, že byl klient spokojený s focením akce Druhý ročník - Podprsenková revoluce. S jeho přístupem jsem byla spokojená i já, vše probíhalo hladce a v přátelské atmosféře. Také děkuji za Váš přístup, bylo fajn, že paní ředitelka tam byla přítomná alespoň na začátku.
Těším se na další akce.

Jiří
B.

LB Models company si myslím a dokonce vím že je z jedna nejlepších agentur. Casting se mi líbil ne jen že byla příjemná paní ředitelka ale i asistentka ale i další uchazeči na castingu takže to šlo lehce stres jsem měl ale příjemný prostředí a všechno bylo tak pohodové. Školení mi hodně dali dozvěděl jsem se hodně věcí který jsem zanedbával a teď to změnil celý můj život k lepšímu. S agenturou jsem spokojený a doufám že i ona s moji přítomností, proto jsem rád že můžu být jeden z modelů.

Ing.
Pálešová

Asklepion - klinika estetické medicíny

Chci se Vám moc poděkovat za skvělou spolupráci. Akce se nám moc povedla hlavně díky Vám a Vaší profesionalitě.
Moc děkujeme za podporu léčebního programu dětí, pro který jsme to všechno dělali, Vaše práce měla smysl a výsledek stojí za to.
Ještě jednou moc děkuji v méně celé naše kliniky Asklepion!

Adriana
A.

Nechápu, špatné hodnocení a proto bych Vám chtěla v tomto směru pomoci. Vím dobře, že lidé raději píší negativní věci, než ty dobré. Já pevně doufám, že budete pro mou dceru přínosem a též i ona pro Vás. Má ve svém okruhu přátel spoustu krásných děvčat. Pokud bude dcera s vámi spokojena, věřím že i další finalistky Miss budou mít zájem o spolupráci s Vámi. Dcera byla naprosto nadšená profesionálním přístupem jak na školeních, tak i v samotné agentuře. Odnesla si nové zkušenosti a krásné fotografije! Těšíme se na budoucí spolupráci!
Přeji agentuře mnoho spokojených modelek a spoustu zakázek!

Martin
M.

Fotenie prebehlo vyborne, musim pochvalit aj pred vami fotografku. Velmi prijemna, profesionalna a dobre naladena.

Markéta
K.

Advanced production s.r.o.

S modelkou bylo vše v pořádku, akce proběhla k naprosté spokojenosti.

Tereza
B.

S Vaší agenturou jsem spokojená. Zakázky jsou vždy popsány velmi podrobně a člověk ví do čeho jde. S placením taky není problém.
Děkuji a těším se na další spolupráci.

Natálie
B.

Catering Golem, spol, s r. o.

Děkuji paní Lindě Cháře za skvělou spolupráci a přístup, vše bylo v naprostém pořádku.
Těším se na další spolupráci.

Iveta
Vítová

S prací jak agentury, tak klienta jsem byla spokojená. Vše bylo dobře zorganizované a focení probíhalo v příjemné atmosféře.

Kateřina
T.

Přehlídka Asklepionu

Módní přehlídka večerních šatů, návrháře Michaela Kovalčika byla úžasná. Úžasné byly nejen šaty, které jsme předváděly, ale i celková atmosféra večera. Mou první módní přehlídku pod modelingovou agenturou LB models company, tedy mohu hodnotit skvěle. Bylo mi potěšením spolupracovat s tak inspirativními lidmi. Děkuji za tuto příležitost.

Michaela
H.

Přístup agentury byl velmi dobrý. Co se týče jakékoli komunikace či řešení problémů, tak bylo vše velmi rychlé. Školení bylo určitě velmi přínosné. Celkově jsem byla velmi spokojená.

Jan
J.

Celé školení a schůzky proběhly hladce,seriozní jednaní a milý lidi.
Přiučil jsem se novým věcem a nabral jsem nějáký zkušenosti.
Těším se na další spolupráci.

Anna
H.

Byla jsem velice spokojená s jednáním klienta. Milé a vstřícné chování a dodržení podmínek se smlouvou, jak jsem Vás o tom
informovala. Byla jsem z natáčení trochu nervózní, ale nakonec jsem si to užila. Moderátor Jan Musil na mě působil velice uklidňujícím
dojmem a celé natáčení bylo příjemné.
Děkuji za zprostředkování a novou pracovní zkušenost.

Michaela
D.

Se školením v agentuře jsem byla velmi spokojená, dozvěděla jsem se spoustu zajímavých informací, naučila se něco nového. S přístupem agentury jsem byla také velmi spokojená

Inna
S.

Jsem moc vděčná za vaše školení, konrétně část zaměřenou na péči o pleť. Paní školitelka mi pomohla nejen po fyzické, ale také po psychické stránce. Jsem teď mnohem sebejistější a spokojená se sama sebou. Za to bych vám dala 5 hvězd.

Jakub
S.

Na agenturu nemůžu říct jediné křivé slovo, vše je tak jak má být a jak bylo domluveno na začátku. Jsem neskutečně rád, že mohu spolupracovat právě s agenturou LB Models. Doufám, že spolupráce bude pokračovat takhle i dál.

Jakub
S.

Všechny čtyři kroky mi přinesly spousty užitečných zkušeností. Přístup byl určitě na profesionální úrovni a to u všech lektorů. Rád bych ale vypíchnul choreografii a focení v atelieru. Přístup paní choreografky se mi velice líbil, přesně řekla na čem mám zapracovat a v čem zas na druhou stranu vynikám. To samé se dá říci o paní fotografce, fotky se velice povedly a s její prací jsem velice spokojen.

Aneta
Ch.

Chtěla bych shrnout mé pocity z absolvování kurzů, ať už to byl jakýkoli kurz, vždy byl prováděn velice profesionálně a moc jsem si ho užila, vedoucí kurzu byl vždy velmi milý, byla s nim skvělá spolupráce, vždy ochotně pomohl, všichni byli velmi sympatičtí. Takže jsem si všechny kurzy moc užila a jsem ráda, že jsem měla možnost je absolvovat.
Celá agentura mi vždycky vyšla vstříc a jsem s ní moc spokojená.

Iveta
Č.

Akce 1.3. Loreal Academia – kolekce HCF – účesy dovezené z Paříže


Děkuji za email. Vše bylo v pořádku. Fotky jsou dané u nás na instagramu. Děkuji a těšíme se na další spolupráci.

Lucie
M.

Chtěla bych vám napsat krátkou recenzi o mém školení a celkovém zacházení v LB Models Company. Celkové školení ze skládalo ze čtyř částí, make-up, choreografie, zdravý životní styl a focení. Když bych to měla seřadit od nejlepšího po nejhorší, tak bych to asi neudělala, protože všechno jsem si maximálně užila. Všude byli velice laskaví a ochotní. Cokoliv jsem nevěděla, nebo jsem si nebyla jistá, tak jsem se mohla v klidu zeptat a vše mi bylo jasně vysvětleno. Při jakékoliv schůzce přímo v kanceláři LB Models bylo také všechno fajn a nemusela jsem se bát nebo stydět cokoli říci. Mé hodnocení je na jedničku. Jsem velmi příjemně překvapena.

Uliana
S.

Framesi S.p.A. Miláno, Italy

Mnohokrát děkuji agentuře LB Models company za tak skvělou příležitost navštívit Miláno, byla to mojí první zkušenost s focením a natáčením, všechno bylo na nejvyšší úrovni, spolupráce s Vámi a klientem byla perfektní, těším se na další spolupráci.

Stanislava
J.

Spolupráce s LB models company je od samého začátku velice příjemná. Profesionální přístup a ochota je samozřejmostí, spolu s milým a otevřeným jednáním. LB models company přináší možnost začínajícím modelkám otevřít nové cesty pro osobnostní a profesní růst.
Děkuji!

Lucie
W.

AIIP PARIS

Ráda bych Vám poděkovala za spolupráci na mezinárodní soutěží. Modelka byla skvělá, fotky vypadají dobře.

Veronika
D.

Díky agentuře jsem se začlenila do odvětví, o kterém jsem odmalička snila. Agentura mi splnila sen.

Neustále jsem v kontaktu s novými klienty, fotografy, dostala jsem se na místa, které jsem dříve viděla jen v TV. Velmi jsem se osamostatnila, dospěla a konečně dělám, co mě baví nejvíce, což jsou přehlídky a focení.
Díky LB Models

Lily
M.

Agentura i klienti jednali velmi profesionálně, tudíž se mohu těšit na budoucí případné spolupráce.

Martin
T.

Všechny čtyři odvětví školení byly velice přínosné. Dozvěděl jsem se mnoho nového z okruhů, které jsem předtím neměl možnost vyzkoušet. Nejvíce mě zaujala choreografie, kde jsem si vyzkoušel všechny nejrůznější pohyby. Focení v ateliéru bylo taktéž skvělé. Konzultace se pro mě staly velice přínosnými a byl jsem s nimi spokojen.

Monika
K.

Ráda bych poděkovala za focení pro Tony & Guy. Spolupráce byla velice než perfektní.
Všichni byli velmi pozorní, milí a celkově nálada byla velmi příjemná. Vše probíhalo nad mé očekávaní. Vše bylo profesionální, kamarádské, pozorné. Byla jsem velmi překvapená, v jakém duchu spolupráce probíhala. Pokud budou všechny akce jen z poloviny tak dobré, bude práce pro Vás zábavou. Ne každé zaměstnání to umožňuje.
Jsem ráda, že jsem Vaší modelkou.
Velké díky.

Aneta
J.

S přístupem agentury jsem byla více méně spokojená, Vy jste opravdu úžasná, vždy odpovídáte na dotazy velmi rychle a vždy Vás ráda vidím. Jinak se mi u vás strašně líbí, doufám, že vše bude nadále takhle skvěle fungovat a spolupráce bude klapat.
Takže teď už jen doufám v samé úspěchy a další zdařené fotografie. :)

Lucie
Č.

ECOart Salon Rolland

S modelkou jsme byli velmi spokojeni.

Bedřich
Š.

Ještě jednou děkuji za profesionální přístup, při realizaci focení a následného rychlého proplacení provedené práce.
Domnívám se, že vše bylo v pořádku a dle domluvy. Těším se na další spolupráci.

Mari
H.

Děkuji moc za fotky a video!
Co se týká recenze, tak jen Vám chci říct že jsem se vším moc spokojená. Agentura komunikovala a připomínala včas a akce sama byla úžasná! Skvělí a příjemní lidi, byla to báječná zkušenost.
Děkuji agentuře za příležitost!

Patrik
K.

Doterajšie skúsenosti a dojmy aké som nadobudol počas vzájomného fungovania medzi mnou a modelingovou agentúrou LB models company sú prozatím pozitívne a fungujúce, čo tým chcem povedať ? Ako každý začínajúci model som musel prejsť castingom, neskor úvodom do sveta choreografie a fotenia, aspoň u mňa to bolo tak, pretože s modelingom som doposiaľ nemal žiadne skúsenosti, a samozrejme k tomu patriaca správna výživa, zdravý životný štýl a péče o sobe. Toto všetko, tento vstup do sveta modelingu za pomoci LB models company a samotný prístup ľudí s agentúri LB models hodnotím ja osobne veľmi pozitívne a hlavne profesionálne, tak ako to má aj byť. Tak snáď to aj tak vydrží, a teším sa na našu ďalšiu spoluprácu.

Patricie
R.

S agenturou jsem moc spokojená, kurzy proběhly skvěle, s fotkami jsem všechny ohromila a dozvěděla jsem se toho hodně, před pár dny jsem podepsala smlouvu a hned mi poslali přijatelnou pracovní nabídku.
Mám z toho radost a nelituji že jsem se k LB Models přihlásila, je to zajímavá životní zkušenost.

Aneta
M.

Píšu za dceru. Akce se jí moc líbila. Měla strach, protože to byla její první módní přehlídka , ale byla nadšená. S klientem super, milý zážitek.

Kateřina
M.

Školení, které proběhlo bylo skvělé. Zkušenosti bohaté a hlavně přístup lektorů byl přátelský, což mě velmi potěšilo.
Co se týče Vás agentury, líbí se mi na Vás především ta lidskost. Mám z Vás pocit, že nic není problém a že jste oporou každé modelky. Což je pocit k nezaplacení. A je opravdu příjemné mít za sebou někoho na koho se můžete v oboru spolehnout.

Miloš
H.

HILDING ANDERS Č.R., a.s.

Předně děkuji za hladký průběh akce, neshledávám žádných vad či zádrhelů, vše proběhlo, jak mělo, velká spokojenost!


Iveta
Č.

Akce - Hair Fashion Night-Sassazu

Vše v pořádku. Děkuji za optání.
Děkuji za spolupráci a těšíme se na další.

Tereza
H.

Jako první jsem navštívila kurz zdravé výživy. Ten byl pro mě hodně zajímavý, vzhledem k tomu, že ráda cvičím a snažím se o dodržování zdravého jídelníčku. Další kurz jsem měla kosmetiku a líčení a tady jsem se cítila úplně super. S paní Danou jsme si povídaly o kosmetice, zkoušely jsme různé krémy a líčení. Třetí kurz byl focení. Tady bych chtěla říct, že mě ohromě bavilo a opravdu jsem si ho užila. Super přístup fotografky, která nás i líčila. Byla jsem i příjemně překvapená výslednými fotkami. Čtvrtý kurz choreografie. Tento kurz jsem zvládla myslím si že dobře. Pomohlo mi i to, že jsem osm let závodně tancovala. Na mole mě to také moc bavilo a zvládla jsem i tempo a délku chůze. Děkuji

Josef
S.

S Vaší agenturou jsem velmi spokojený. Těším se, až se do světa modelingu dostanu naplno a věřím tomu, že mi v tom pomůžete právě Vy. Doufám, že naše spolupráce bude trvat co nejdéle. Děkuji za příležitost.

Edita
H.

S přístupem agentury jsem byla velice spokojená. Školení se mi líbilo, všichni byli moc ochotní a příjemní. Nejspokojenější jsem byla s Paní Krbcovou. Byla moc milá a vše mi vysvětlila.
Jsem ráda, že s Vámi mohu spolupracovat.

Marianna
S.

Péče o pleť, zdravý životní styl, choreografie i focení v ateliéru se mi celkově moc líbily a byly pro mě v mnohém určitě přínosné.
Produkty od Mary Key, které jsem si na školení Péče o pleť zakoupila jsou skvělé a jsem s nimi moc spokojená. Na školení jsem se také dozvěděla, jak mám správně pečovat o pleť. Přínosem bylo pro mě i školení o zdravém životním stylu, především důsledně dodržovat pitný režim, tzn. pít čistou vodu. Na choreografii jsem se naučila mnohé o ladné ale i sebevědomé chůzi. Mám co trénovat.
Fotky z ateliéru se velice povedly, avšak u samotného focení některé pózy byly těžší...

Kateryna
K.

Casting probíhal výborně a když jsem byla vybrána, nemohla jsem tomu ani uvěřit. Jsem velmi šťastná, že vaše agentura chce spolupracovat právě se mnou. Celé školení probíhalo velmi pohodově a byla super atmosféra. Dozvěděla jsem se hodně nových věcí, jak pečovat o svou pleť a neustále vylepšovat svou postavu. Těším se na další spolupráci a děkuji, že díky Vám bude svět modelingu teď součástí mého života!

Eliška
Š.

Tony & Guy

Se vším jsem byla spokojená, všichni se ke mně chovali hezky a také jsem získala nové zkušenosti a celkově celý den jsem si moc užila.

Dagmar
V.

Panorama Hotel Prague

Co se týká spolupráce se společností LB Models, byla jsem velmi spokojená se vstřícným a rychlým jednáním. Musím ocenit ochotu a profesionalitu majitelky společnosti LB Models při jednání. Mnohokrát děkuji za tuto zkušenost a spolupráci. Pokud budeme zajišťovat podobné služby pro naše klienty, opět se na společnost s důvěrou obrátím.

Daniel
Ř.

Rád bych touto cestou poděkoval firmě LB Models company, jmenovitě její ředitelce paní Lindě Chára, za vysokou úroveň jednání s mou osobou, coby začátečníkem v modelingu.
Nevěděl jsem, co mě čeká, ale jednání zástupců firmy a jejich smluvních partnerů bylo velice příjemné a zároveň vysoce odborné.
Po několika setkáních a prvních zkušenostech mám prostě dobrý pocit a ten je myslím vždy důležitý.

Moc se těším na naši další spolupráci.

Michaela
N.

Jednání agentury bylo velice příjemné a profesionální. Komunikace s vedením je velmi vstřícná a rychlá. S absolvováním kurzu jsem byla velmi spokojena a je mi přínosem. Fotografie jsou velice profesionální, za něž bych poděkovala fotografce LB Models company.

Christina
K.

Děkuji moc za zprostředkování přehlídky.
Budu se těšit na další akci.

Milan
Z.

Fotografie jsou velice povedené a jsem nad míru spokojen s focením i s přístupem jak slečny fotografky, tak ze strany od Vás.

Leona
O.

Slecno Lindo, byla jsem spokojena moc, dekuji Vam. Pani Ferby a take pani Ilonka, slo videt, hlavne tedy na pani Ilonce, ze nas bere tak rodinne. Jinak by nam nerikaly tak interni informace. Samozrejme vse zustane u mne. Nikde dale nemam zajem sirit. Klienti jsou to mili a vstricni a jak rikate, takova klientka jako pani Ferby je zde v Cesku k pohledani. Pani Ferby byla spokojena s Christinkou a mnou, mela jsem zpetnou vazbu. Nahodou jsme se potkaly v butiku, kdyz jsem sla pro zapomenute tenisky, ptala jsem se, jak vse dopadlo.

František
J.

Chtěl bych poděkovat za to, že jsem se mohl zúčastnit vašich kurzů. Moc mě to bavilo a celkově jsem si to všechno užil.

Raisa
R.

Vše probíhalo na vlasové show v pořádku.
Byla jsem s akcí i klientem spokojená.

Karolína
J.

Veškeré informace byly přesné, včas poslány a i den předem telefonát, kde mám druhý den být a v kolik hodin. Takže vše bylo perfektní. Klient skvělý přístup, milý personál, focení proběhlo hladce.

Natálie
D.

S agenturou a celým školením jsem byla velmi spokojená. Celý tým byl skvělý. Vždy mi vyhověli.
Moc děkuji za tuto zkušenost.

Lenka
K.

Zároveň bych Vám chtěla poděkovat za milý a ochotný přístup, jak Vás, tak celé agentury. Jsem moc ráda, že mohu být součástí něčeho, tak příjemného. Vše jsem si moc užila.
Ještě jednou Vám moc děkuji a budu se těšit na spolupráci.

Alexandra
B.

Na prehliadke sa mi veľmi páčilo. Všetci boli veľmi milí a profesionálni. Som rada, že som mala možnosť byť súčasťou.
Ďakujem za príležitosť.

Martin
J.

S přístupem agentury jsem spokojený. Komunikace je velmi dobrá, vždy je dostatek termínů pro setkání, dotazy jsou srozumitelně vysvětlovány. Školení je přínosné a je dobře že ho agentura pořádá.

Kateřina
S.

Asklepion - klinika estetické medicíny

Přístup agentury i klienta se mi moc líbil, akci jsem si moc užila.
Těším se na další spolupráci.

Růžena
K.

Akce 1.3. Loreal Academia – kolekce HCF – účesy dovezené z Paříže
Dekuji za email. Ano vse probehlo jak melo. Snad tech nabidek bude vic a vic. Jinak mockrat dekuju za optani. Pristup agentury byl vyborny. Jednaly strucne a poskytly vseliake informace a pomoc.

Leona
O.

Velmi jsem Vam chtela jeste zpetne podekovat za krasnou prezentaci a take prilezitost k praci. Chci zde v Cesku pracovat a velmi mne setkani s Vami postrcilo a nadchlo, kdyz ted vim, ze to jde i jinak. Exkluzivni smlouvu s Agents zacnu resit, protoze smlouva, kterou ted mam potrebuje reformu. Neni mozne, abych misto prace o zakazky prichazela, protoze ma agentura nema tolik kontaktu u nas.

Michal
V.

Choreografie a fotomodeling byla úžasná zkušenost. Všichni se chovali velmi profesionálně a jsem s agenturou velmi spokojen.

Christina
K.

Děkuji Vám za módní přehlídku pro Tatianu K. a budu se těšit na další akce.

Nikola
D.

Velmi pozitivně bych zhodnotila jednání a spolupráci s agenturou LB Models. Školení, které jsem díky agentuře absolvovala bylo pro mě velkým přínosem a děkuji za to.
Agenturu určitě doporučuji!

Veronika
P.

Všechny 4 etapy školení jsem si opravdu užila, nejvíce mě bavilo profesionální focení v ateliéru a nácvik choreografie. U obou etap jsem byla ze začátku lehce nervózní, ale jak paní fotografka, tak paní lektorka byly obě moc milé. Ze školení jsem si odnesla cenné zkušenosti, které určitě v budoucí spolupráci využiji.

Jan
P.

Chtěl bych poděkovat za školení které pro mě bylo přínosem a dozvěděl jsem se spoustu užitečných rad.Zvlášť bych chtěl poděkovat za výbornou choreografii a focení.

Kateřina
B.

Chtěla bych Vám poděkovat za příjemný začátek spolupráce. Vstřícnost, ochota a profesionalita je u Vás na prvním místě, tedy aspoň to tak působí. Proškolení v LB Models mi přineslo zkušenosti a dobrý pocit. Focení jsem si opravdu užila a výsledné fotky jsou velmi hezké. Mile mě překvapilo také to, že už zhruba dvě hodiny po podepsání smlouvy na mě čekala v emailu zakázka. Nevím, co bych k tomuto ještě napsala, LB Models company je prostě perfektní.

Vivienne
J.

Ke školení, které jsem absolvovala u LB Models Company bych chtěla touto cestou poděkovat a napsat, že mě naučilo spoustu nových věcí. Focení a choreografie pro mě byli nejzajímavější a nejzábavnější, péče o pleť mě naučila sposty nových poznatků, které nyní využívám a celkově školení bylo moc fajn. Myslím si, že každá slečna která by se jednou chtěla stát opravdovou dámou by měla takový typ školení absolvovat.

Lily
M.

Vše ok, u klienta žádné komplikace. Dokonce jsme dostaly jako poděkování dárek - botičky :-)
Myslím, že jsou obě strany spokojené.

Petra
K.

Kladně hodnotím Váš vstřícný a profesionální přístup a těším se na naši další spolupráci.

Peter
J. R.

Aero Tec Laboratories Inc.

Rádi bychom poděkovali společnosti LB models za poskytnutí služeb hostesek pro naši vánoční akci "Holiday Havoc". Jednání s Vaší společností bylo i přes vzdálenost 8000km bezproblémové. Jste spolehlivý, ochotní a vstřícní. Pro mou ženu, která byla sama v minulosti modelkou, bylo příjemné setkání s jinými mladými modelkami. Velmi si naší spolupráce vážíme a přejeme hodně úspěchů společnosti LB Models.

Karolína
D.

Přístup agentury – Přístup agentury se mi líbí. Komunikace je rychlá, bez problému. Na schůzkách je mi vše vždy pečlivě vysvětleno.
Školení, které jsem absolvovala bylo pro mě přínosné.
Ateliér: Moc se mi líbil přístup paní fotografky, která byla po celou dobu milá, trpělivá a někdy i vtipná. Výsledné fotky se mi moc líbí.
Choreografie: Byla pro mě asi největším přínosem z celého školení. Dozvěděla jsem se co vylepšit, na čem přidat a ubrat. Celkově mi choreografie dala hodně zkušeností. Celou atmosféru na choreografii zlepšovala také paní, která mě proškolovala - byla velmi milá, vstřícná, usměvavá.
Péče o pleť – Tato schůzka byla velmi zajímavá. Je vidět, že paní Krbcová péči o pleť opravdu rozumí.
Zdravý životní styl – Abych pravdu řekla tato schůzka mi dala nejméně ze všech 4. Dozvěděla jsem se vlastně jen něco o svém těle – kolik mám % tuku a svalů, jak rychlý mám metabolismus.

Vít
B.

Chtěl bych poděkovat agentuře LB Models za proškolení a velice profesionální přístup. Se vším jsem spokojen a moc se mi líbí fotky, které jsem obdržel z focení.
Těším se na další spolupráci.

Eliška
Š.

V salonu Rolland jsem byla nadmíru spokojená s novým účesem a celkovým přístupem a spoluprácí. Focení nové kolekce 2016 se myslím povedlo, fotilo se mi s nimi dobře a celkově jsem si den užila.

David
L.

Super profesionální přístup. Vysvětlení všeho do detailů bez jakýchkoliv kliček. Myslím že jediná agentura v ČR se kterou spolupráce stojí za to. Milý, komunikativní přístup, vždy se super náladou. Úžasný tým lidí ať už se jedná o školení, které je dle mého názoru důležité, protože vždy se je co učit, protože s dobou jdou trendy, styly a takovým profesionálním školením by měl projít každý, kdo se chce věnovat modelingu. Myslím že to je úplně to nejdůležitější na začátek a já jsem za to moc rád a vděčný že jsem mohl mít školení právě u LB Models company.
A pokud jsou někteří co na tuhle agenturu mají v plánu nadávat tak by se měli vzpamatovat protože by měli začít u sebe.
V první řadě v přístupu, buď se tomu chci věnovat naplno nebo ne... to bych doporučil těm co se v budoucnu chtějí věnovat modelingu.
Doslova mě vytáčí řeči, že nemají práci přitom neodpovídají na zakázky nebo je prvně potvrdí a pak zruší... to rozhodně není profesionální přístup... A nikdo nemůže čekat když tato agentura je na profesionální úrovní a sám za sebe říkám na hodně vysoké úrovní, tak prvně závazně říct ano a potom zase ne... Takže všem budoucím co se chtějí věnovat modelingu buď to chci dělat na 150% nebo ne, ale napůl to není potřeba vůbec... Tým agentury nám taky nezařídí půl zastoupení, tak je potřeba, když chceme my kompletní servis, tak dát zase kompletní kvalitní přístup a práci agentuře.
A kdyby každá firma měla tak super ředitelku a asistentku jako já nebo ostatní u LB Models company, byli by jsme všichni šťastní a bez starostí, takový super přístup bych přál aby měl v práci každý.

Karolína
U.

Kurz hodnotím velmi kladně, byl pro mě zajímavým a přínosným,
spolupráce s profesionály mě velmi bavila, byli to lidé, kteří mi měli co předat a naučit.
Těším se na spolupráci s agenturou LB Models Company.

Eliška
Š.

ECOart Salon Rolland

Focení se mi moc líbilo, příjemná atmosféra a tým.


Sergey
B.

Makeup Group

Paní Chára,
děkuji Vám za spolupráci.
Modelky jsou super.

Renata
M.

Školení v agentuře LB Models mi pomohlo získat potřebné vědomosti v oblasti modelingu. Skládalo se ze 4 částí, z nichž každá představovala nedílnou složku v této oblasti . Nejvíce zkušeností a zážitků mám z lekce choreografie. Lektorka byla skvělá, pozitivní, pozorná a rozhodně nám měla co předat. Každý ze skupiny si odnesl cenné rady jak se chovat na mole, na co si dát pozor a naopak na co se zaměřit. Přistupovala k nám indiviuálně, přesto že jsme byly velmi početná skupina. Hned na druhé místo bych zařadila focení, které netrvalo moc dlouho a přesto vznikly nádherné fotografie. Naše fotografka působila profesionálně a podle toho vypadal i konečný výsledek. Musím také vyzdvihnout profesionální přístup paní asistentky, která byla při každém setkání velmi milá a ochotná.
Dále jsem absolvovala kurz líčení. Opět šlo o velmi milé setkání a zisk hodnotných informací. Jelikož se zabývám zdravým životním stylem, fitness a působím jako online kouč v této oblasti, byla pro mě poslední složka školení - zdravý životní styl, tím nejméně přínosným, neboť už mám své vlastní návyky a nemám potřebu v této oblasti cokoliv měnit.

Marcela
K.

S přístupem agentury jsem velice spokojena. Na školeních, kterých jsem se mohla zúčastnit, jsem získala nespočet nových zkušeností. Jsem spokojena s individuálním přístupem, který byl velice profesionální. Paní choreografka a paní fotografka byly velice milé a příjemné, obeznámily mě s novými věcmi. Ráda bych poděkovala paní Lindě Cháře za příjemný a též profesionální přístup k mé osobě a za šanci, kterou mi poskytla. Spolupráce s Vaší agenturou pro mne bude velkou ctí. Za vše Vám děkuji a těším se, až spolu začneme spolupracovat.

Iveta
C.

Školeni bylo super určitě mě to něco naučilo a také mě to bavilo a s vaši agenturou jsem zatím spokojena a těším se na spolupráci s váma děkuji.

Patricie
R.

Focení se mi líbilo a rovněž jsem byla velmi potěšena vzhledem k tomu že to byla moje první zakázka, a jsem velmi spokojená.

Markéta
R.

Akce byla náročná, ale skvěle zorganizovaná, užila jsem si jí. Ano vše bylo v pořádku.

Lenka
R.

Velice děkuji za informování, příjemný email a vřelou nabídku, moc si toho vážím a budu na to myslet.
Jistě se někde na nějaké akci shledáme a i já děkuji za příjemnou spolupráci.

Marek
M.

Jelikož jste moje první modelingová agentura, u které jsem kdy byl, tak nemohu porovnávat s někým jiným. Maximálně z doslechu od kamarádek, od kterých vím, že v jiných agenturách je peskují a dávají jim celkem omezující pravidla a tak dále...U Vás se mi líbí ta volnost - mohu si fotky dát na sociální sítě, pracovat pod jinou agenturou... To se mi zamlouvá a myslím si, že je to u Vás velký plus. Líbí se mi i způsob, jakým jste se mnou jednali (a to myslím od castingu až do dnes) - milý, vstřícný, pochopitelný, rychlý a spolehlivý. Myslím, že Vám na Vaší práci nemohu nic vytknout.

Jan
H.

Když jsem přišel na casting, vše bylo skvěle zorganizováno a připraveno. Dostal jsem úplné informace, což musím říci, že u dalších agentur nebylo na takové úrovni jako u LB Models company.

Další spolupráce byla na skvělé úrovni, což mě nepřekvapuje. Když jste v rukou profesionálů, tak není co řešit.

Je to agentura s velkým A.

Katarína
Š.

Akcia prebehla v poriadku. Velmi dobre sa mi celé 2 dni s týmom v čele s kaderníčkou Luciou J. spolupracovalo. Už sa teším na fotografie.


Jan
P.

Předem svého dopisu bych rád chtěl pozdravit jak Vás jako majitelku prestižní modelingové agentury LB-Models Company tak také váš celý tým.Tento týden jsme řešili smlouvu dle modelingového proškolení. Smlouvu jsem prostudoval a z právnického hlediska je bez chyby a v nejlepším pořádku. Už jsme spolu ohledně vaší agentury jednali čtyřikrát. Dvakrát casting a dvakrát jsme řešili, jak registrační smlouvu ohledně promotéra tak ohledně modelingu.Vidím to pomalu na výročí,jelikož si pomalu dopisujeme skoro 1,5 roku.Je to docela úsměvné,ale v tuto chvíli dle mého názoru nepodstatné.Za tu dobu jsem se ujistil,že jste v tomto odvětví velký profesionál a odborník.Po marketingové stránce to máte zvládnuté na výbornou.Web je také velmi dobrý.Tudíž mé stanovisko je následující. Zjistil jsem že se od Vás mám co učit a jsem člověk,který se rád učí novým věcem.

Marianna
S.

V pátek 10. 5. 2019 jsem absolvovala poslední školení. Všechny kurzy jsem si moc užila a byly pro mě přínosné. Už se těším na portfolio.

Lucie
Š.

Velvyslanectví Italské republiky

Z akce jsem byla nadšená. Byla to moje první přehlídka, tudíž jsem měla mírné nervy, ale díky skvělé partě a super organizaci proběhlo vše naprosto v pořádku. Jsem ráda za tuto zkušenost a doufám, že další podobná akce bude již brzy!

Barbora
B.

Všechna školení se mi líbila, získala jsem mnoho nových zkušeností a potkala spoustu sympatických osob. Focení v ateliéru se mi líbilo nejvíc, některé pózy byly sice náročné, ale s fotkami jsem moc spokojená a jsem ráda, že jsem školení absolvovala.

Děkuji a budu se těšit na další spolupráci.

Anna
B.

Agentury LB Models Company jsem si všimla náhodně, avšak hned po otevření Vašich stránek mě zaujal její charakter. Charakter solidní agentury, která sice není až tak známá, ale za to velmi osobitá a jedinečná svým přístupem. O tom jsem se později sama přesvědčila. S paní Lindou Chárou jsem se seznámila prvně na castingu, kdy nás seznámila s konceptem agentury. Je to žena, která přesně ví co dělá, je seriozní a zároven přátelská. Osobitý přístup této agentury je přijemný a na další spolupráci se jen těším. Velké díky patří také bookerce a jejímu přístupu k této agentuře a fotografce, která umí vykouzlit krásné první snímky budoucích modelek a modelů.

Marcela
E.

POWER PLATE 4U

Vaše modelingová agentura patří mezi špičku na pražském trhu. Vašim modelkám zajišťujete skvělé zázemí pro jejich práci a rozvoj.

Laura
L.

Školení bylo velmi zajímavé a líbilo se mi , byla to nová zkušenost a určitě jsem se dozvěděla nové věci.

Veronika
Z.

Díky agentuře LB Models Company jsem se mohla zúčastnit školení/kurzu. Nejvíce nadšená jsem byla z focení a chůze.Obojí bylo záživné.Ohledně kurzu ZŽS a stravování jsem maximálně spokojená.Pan Gregoriades se ukázal jako sympatický muž,a dokázal že své práci rozumí a že jí dělá dobře.Celkovou spolupráci tedy hodnotím velice kladně.Jsem spokojená,agenturu a členy týmu mohu pochválit za dobře odvedenou práci a agenturu doporučit!

Daniel
B.

Vždycky se říká, že první dojem je nejdůležitější a jelikož se potkávám s novými lidmi prakticky každý den, řídím se podle tohoto pravidla. Jinak to nebylo ani v tomto případě... Již na castingu agenty LB Models company, jsem byl příjemně překvapen solidním a elegantním vystupováním paní ředitelky Lindy a zároveň bookerky Beáty. Již zpočátku byly přesně řečeny informace o tom, jak by se případná spolupráce vyvíjela dále, což považuji za velmi důležité. Nyní jsme na začátku naší spolupráce, tedy chvíli po podepsání smlouvy mi byly zaslány 3 nabídky. Věřím, že takto bude spolupráce pokračovat nadále...

Vladimír
G.

Savoy Westend Hotel 5* Luxury Spa Resort Karlovy Vary

Chtěl bych poděkovat modelingové agentuře LB Models za milou, profesionální spolupráci a vstřícné jednání. Byla to má první zkušenost v rámci focení. Bylo to super! Doufám,že možnost pracovat pro LB Models nebyla poslední. Ještě jednou děkuji za tuto zkušenost a spolupráci.

Alika
K.

Líbilo se mi toto focení více, než následující, měla jsem dost talentovanou a mladou vizážistku. Byla jsem fakt spokojená svým make-upem, asi byl nejvýraznější a nejodvážnější ze všech, které měly holky.

Hana
P.

VISAGE STUDIO

LB Models company vidím jako mladou dynamickou agenturu, která nabízí svým klientům prestižní zakázky na českém i zahraničním trhu. Součástí modelingového kurzu je i můj Minikurz líčení, kde se účastníci naučí důležité základy správné image. Spolupráce je velmi příjemná.

Dragana
M.

S přístupem agentury, v rámci mého školení jsem byla spokojená, vše proběhlo v pořádku.
Děkuji a těším se na další spolupráci s Vámi.

Pavel
Z.

S přístupem agentury jsem byl velmi spokojený. Rád bych ocenil přístup všech, se kterými jsem měl možnost jednat po mailu, telefonu nebo se setkat osobně. Díky školení jsem se dozvěděl nové, užitečné informace a získal zkušenosti, které určitě dále využiji. Celkově hodnotím spolupráci velmi kladně.

Raisa
R.

Byla jsem velice spokojena, přehlídka byla vynikající všichni se ke mne chovali velmi mile a přátelsky včetně vyzazistu a módní návrhářky Aleny Wilson.
S kosmetickem balíčkem jsem byla taky spokojena veškerou kosmetiku budu používat.

Mari
H.

Celá spolupráce s agenturou je profesionální a na vysoké úrovni hned od začátku. Castingy jsou náročné, zajímavé a motivující zároveň. Komunikace a zpětná vazba je rychlá a profesionální. Nabídky práce jsou velice různorodé a chodí pravidelně několikrát do týdne.

Lucie
Č.

Píši Vám, že všechna školení a schůzky proběhly v pořádku. Předem bych chtěla i za vše celému Vašemu týmu poděkovat. Jsem nadšená z fotografií.

Markéta
R.

Školení, které mě nejvíce zaujalo a i nejvíce bavilo bylo samozřejmě focení v ateliéru :) Paní fotografka byla milá, přátelská a velice ochotná mi vše ukázat a vysvětlit. Ve výsledku jsou fotografie opravdu nad očekávání krásné a profesionální, děkuji. Dalším školení, které se mi líbilo a velice mě bavilo, byl nácvik chůze a výrazy. Školení bylo super a naučila jsem se spoustu věcí. Abychom se nedívali na zem, měli jsme položit své mobilní telefony na zem a úkolem bylo nešlápnout na ně :) Školení o zdravé výživě a školení o péči o pleť bych hodnotila pozitivně a přínosně. Co se týče zdravé výživy určitě je fajn, když Vám pán změří svaly i tuk ve Vašem těle. Doporučí co jíst/nejíst, co a kolik pít atd., Školení o péči o pleť, kdy Vás paní krásně nalíčí, vysvětlí a doporučí vhodné přípravky přesně pro Váš typ pleti, jsem si opravdu užila. Ten pocit, když se o Vás takhle krásně někdo stará je super :) Děkuji za všechna školení, kterými jsem díky Vaší agentuře mohla projít, nejen, že jsem si je maximálně užila, ale díky nim jsem se hodně naučila.

Gabriela
S. G.

Regus Burzovní Palác s.r.o.

Poskytovali jsme kancelářské zázemí společnosti LB models již přes tři roky a spolupráce byla velmi příjemná. Paní Chára je velmi příjemná osoba, která se snaží zdokonalovat poskytované služby každý den. Po dobu naší spolupráce bylo toto jednoznačně viditelné. Profesionalita společnosti je vysoká, a pokud hledáte hostesky či modely je LB models správnou volbou pro Vaše akce.

Tereza
B.

Paní Cháro,
děkuji hrozně moc. Jste moc hodná a je mi líto,že se mnou máte takové problémy. Moc si toho vážím, co pro mě děláte.

Anastázie
Z.

Jsem čerstvě přijatá ke spolupráce s agenturou LBModels Company modelka, a kdybych se měla podělit o dosavadní zkušenosti s agenturou, tak musím říct, že s osobním a profesionálním přístupem, kvalitou poskytovaných služeb a nabízenými možnostmi osobního modelkovského rozvoje jsem úplně spokojená. Jsem ráda, že jsem si vybrala právě agenturu LB Models a že jsem byla vybrána agenturou na základě castingu.

Petra
J.

Když jsem vyplňovala formulář a odeslala do agentury, nevěděla jsem, že budu vybrána na casting. Vůbec poprvé jsem na něm byla. Potěšil mě přístup ředitelky modelingové agentury LB Models Company Lindy Cháry a bookerky Beáty . Naprosto profesionální jednání a možnost na cokoliv se zeptat. . Focení v ateliéru se mi moc líbilo. Vznikly nádherné snímky, které se objeví v mém booku. Včera jsem podepisovala smlouvu a spolupráce může začít.

Sofie
C.

Dnes jsem si prošla 3. školení ze 4. Školení byla velmi zajímavá a každé z nich mi dalo nové znalosti. Takže už čekám jen na termín na focení.

Uchazeč
castingu

Nejprve bych Vám chtěl poděkovat a říci, že mě velice potěšil průběh a Váš individuální přístup ke každému zájemci na castingu. Dříve jsem čas od času na pár castingů zašel, ale nikdy na mě atmosféra, okolí a i přístup manažerů, kteří s námi jednali nepůsobil tak pozitivně, mile a hlavně na úrovni jako právě u Vás.
Opravdu jeden z nejmilejších konkurzů, kde jsem kdy byl.

Terezie
M.

S LB Models company je skvělá komunikace, děkuji za skvělé školení které jste připravili. Těším se na naši spolupráci.

Olena
N.

Sephora

Akce Make Up Masters se mi moc líbila. Velmi příjemná atmosféra, velmi šikovné a milé vizážistky, kvalitní kosmetika. Se vším jsem spokojená, moc se mi to líbilo.

Alena
L.

Když jsem na internetu zadala do vyhledávače modelingovou agenturu, hned jako první mi to ukázalo LB Models Campany. Líby se mi, že LB Models na své stránce má příspěvek Staňte se naší tváří, díky níž jsem se přihlásila. Během několika dní jsem dostala pozvánku na casting.
Casting pro mě byl obohacující zkušeností. Bylo známa zacházeno seriozně.
Když jsem poprvé uviděla své fotky, byla jsem ohromená a na chvíli jsem se nemohla poznat. Tyto fotky jsem následně použila do svého Booku.
Agentura se ke mě chová shovívavě s ohledem na moje možnosti.
Děkuji týmu LB Models za poskytnutí příležitosti být o krok blíže ke svému snu.

Zuzana
S.

Musím říci, že mě agentura velmi překvapila. Když jsem se dostavila na casting, kde bylo vše řečeno ke spolupráci, zdálo se mi to jako pohádka, až jsem tomu nechtěla věřit, že je možná taková skvělá spolupráce. Byla jsem na pochybách, lidé říkají různé věci, ale řekla jsem si: Je to můj život, dostala jsem šanci, tak ji zkusím využít na 100%. Mladá jsem jen jednou.
Pro agenturu pracuji a mohu říci, že vše, co bylo řečeno, je plněno.
Chci agentuře poděkovat, je to má první zkušenost s agenturou a jsem jistá, že jsem si vybrala dobře.

Roman
P.

Tímto bych chtěl poděkovat agentuře za skvělou a profesionální spolupráci.

Počáteční vklad, jsem měl zpět během první zakázky. Focení pro italskou značku, byla skvělá zkušenost, moc jsem si to užil. Agentura zasílá velký počet zakázek, občas mám i problém na zakázky reagovat, protože stále studuji, ale agentura mi nedává postihy, že nemám občas čas.

Naštěstí můžu reagovat, když mám čas a zájem, což je pro mě skvělé. S agenturami se kterými jsem se již setkal, dávaly dost omezující spolupráci, různé pokuty, sankce, což u LB Models není.

Jsem rád, že je na trhu konečně agentura, která Vás nepeskuje a naopak Vám vyjde vstříc, pokud studujete či pracujete.

Marika
D.

Affair advertising, spol. s.r.o.

Vážená paní Chára, ráda bych Vám poděkovala za kulturní program, díky kterému jsme mohli uspořádat naší show. Byla jsem nadšena rozhovorem s Eliškou Bučkovou a věřím, že i diváci toto ocenili.Ráda bych Vám vyjádřila vděčnost a pevně věřím, že naší spolupráci zopakujeme.

Zdeňka
Š.

Sephora

Byla jsem moc spokojená. Ráda se zúčastním i v dalších ročnících. Dobrá organizace, moc příjemná akce Make Up Masters. Děkuji.

Markéta
V.

Školení bylo super, nejvíce mě bavilo focení v atelieru. Vypadá to jednoduše, ale opak je pravdou.
Líčení a účesy byly krásné, s fotografiemi jsem naprosto spokojená.
Choreografie byla také fajn, paní choreografka je velký profík, jsem rada, že jsem se učila právě od ní.
Poradenství bylo velmi užitečné, jak po stránce výživy, tak péče o svůj zevnějšek.
Konečně jsem si upravila jídelníček, velmi nyní dbám na to, co jím, v jakém množství a hlavně pitný režim. Po konzultaci s pánem Tomášem, jsem odstranila sladké nápoje a fast food.
Tímto školením by rozhodně měla projít každá slečna, která se o sebe chce dobře starat.
Je to důležité, jak pro tuto práci, tak i pro svůj soukromý život. Vše děláme pro sebe.

Děkuji LB Models a přeji mnoho úspěchu

Vít
H.

Líbí se mi že Google vyhledá ze všech modelingových agentur právě LB Models Company jako první.
Po vyplnění formuláře staň se naší tváří jsem během pár týdnů dostal pozvání na Casting.
Casting i následující proškolení bylo obohacující a probíhalo velmi příjemně a profesionálně.
Vždy mi byly poskytnuty jasné a přesné informace.
Moc mě potěšily výsledné fotografie z focení, které budou v mém booku.
Několik hodin po podpisu smlouvy o zastoupení jsem měl v emailu již několik pracovních zakázek.
Velice děkuji a těší mě, že jsem se úspěšně stal Vaší novou tváří.

Jana
T.

Sephora

S akcí Make Up Masters jsem byla velmi spokojená, proběhla dobře. Vše bylo skvělé připraveno a dárky mě příjemně překvapily. A ohledně přístupu agentury mám stejný názor, modelky byly předané klientovi a vše bylo, tak jak mělo.

Lucie
Š.

Hotel Boscolo Prague

Přehlídka byla super. Akce byla pořádána v úzké oblasti lidí, tudíž to bylo celé takové přátelské. Organizace i kolektiv na jedničku.

Roman
P.

Akce v Jenči byla moje první zkušenost s módní přehlídkou. Byl jsem se vším spokojený, dobrá atmosféra mezi modely, až na to dlouhé čekání, kde jsme si, ale zase hezky popovídali, jak s Vámi ( Linda Chára ) tak s modely.

Tetiana
S.

Chtěla bych poděkovat modelingové agentuře LB Models za velmi příjemný začátek spolupráce. Právě včera jsem dostala své první fotografie a byla jsem velmi spokojená. Těším se na naší spolupráci.

Kateřina
S.

Se spoluprací LB Models company jsem velmi spokojená. Od castingu je atmosféra přijemná, školení bylo poučující a obohacující. Jsem velice ráda, že mě zastupujuce tato agentura a těším se na úspěšnou kariéru a zajímavou budoucnost díky ní.

Tereza
B.

Asklepion - klinika estetické medicíny

Přístup agentury byl naprosto v pořádku, jako vždy zaslané podrobné informace.
Přístup klienta byl také v pořádku.

Monika
M.

Victoria Grace

Za mě bylo všechno super, skvělá spolupráce s agenturou, paní asistentka byla pohotová a nápomocná, pohodová atmosféra, tak snad i paní návrhářka bude spokojená.

Anna
H.

Školení bylo pro mě přínosem a dozvěděla jsem se mnoho užitečných rad a informací. Zvlášť bych chtěla poděkovat za výborné focení a choreografií.
Velice oceňuji celkový profesionální přístup, vstřícné a milé jednání se všemi lidmi z Vaší agentury. Z mé strany nemám žádné negativní zkušenosti ani výtky a mohu jedině doporučit a kladně ohodnotit.

Monika
K.

Ještě jednou bych Vám chtěla poděkovat za milé jednání a profesionalitu na Vašich schůzkách.

Tereza
K.

Hotel Boscolo Prague

Děkuji mockrát, přehlídka byla super a byla jsem s organizací, přístupem a s celým večerem moc spokojená. Doufám, že takových akcí bude víc.

Raisa
R.

Vše proběhlo v pořádku.
Posilam vam číslo svého účtu abys té mi mohli zaslat honorář za vlasovou show ze 26.9 které jsem se zúčastnila.

Sára
Z.

Ráda bych napsala hodnocení na školení, které mi bylo vaší agenturou zprostředkováno.Focení : velmi příjemný přístup asistenky, výběr make-upu, celkový den beru jako velmi zajímavou pozitivní zkušenost. Choreografie: velmi zábavná forma výuky, obohacená zkušenostmi školitelky. Péče o pleť: velmi krásná komunikace ve všech směrech, dozvěděla jsem se nové informace k péči o mou pleť. Zdravá výživa: příjemná komunikace, příjemný přístup.

Yana
S.

Se skolenim byla spokojena,vsehno bylo super.
Tesim se na dalsi spoluprace

Tomáš
Ž.

Prístup agentúry bol veľmi milý, spoľahlivý a ochotný. Vždy sme sa vedeli na všetkom dohodnúť.
Čo sa týka školenia, ktoré pozostávalo zo štyroch časti, tak pri každej časti som sa naučil nové veci. A verím, že ich budem môcť využiť v nasledujúcich projektoch.
Najviac som si užil Fotenie a Kurz Choreografie. Zvyšné kurzy boli taktiež super, ale predsa len, prvé dve menované sa týkajú vecí, ktorým sa chcem do budúcna venovať.
Prístup všetkých, ktorých som na týchto školeniach spoznal bol veľmi profesionálny, ale tiež priateľský a ochotný. Všetci mi radi odpovedali na všetky moje otázky a poskytli mi užitočné rady.
Tak aby som to na záver všetko zhrnul. Za posledné 2 mesiace som sa toho veľmi veľa naučil, spoznal som nových ľudí, ktorí sú výborní vo svojom obore a v tom čo robia a čomu sa venujú.
Všetko mi to dalo nový rozhľad na veci ako také. Nadobudol som nové profesionálnejšie portfólio a nazbieral som veľa cenných skúsenosti. Teším sa až ich všetky využijem !
Teším sa na zákazky a na našu budúcu spoluprácu !

Světlana
J.

Focení probíhalo v pořádku s fotografkou, která mi dokázala skvěle poradit, když jsem nevěděla, jak zapózovat apod.

Veronika
P.

S přístupem agentury jsem byla spokojená, žádný problém nebyl. S klientem jsem pracovala velice dobře, přátelský a také bez problému. Jsem ráda, že jsem tam mohla být. Celá akce byla příjemná a přístup klienta byl velmi laskavý.

Polina
S.

Byla jsem spokojená a líbilo se mi focení, klient byl taky spokojen od mé práce, takže Vám moc děkuji.

Adam
H.

Chtěl bych poděkovat za velmi profesionální a vstřícné jednání. Velmi se mi líbilo focení. Získal jsem spoustu nových zkušeností, které jak doufám zúročím v naší další spolupráci.

Eliška
T.

S touto agenturou jsem velice spokojená. Paní Chára i všichni ostatní jsou velice ochotní a milí lidé. Jednání agentury bylo velice profesionální. Školení proběhla v pořádku. Těším se až budu moct začít fotit.

Karolína
H.

S kurzem i castingem jsem byla velmi spokojená. Agenturou proudí uklidňující a příjemná aura, stejně jako ochotnost personálu.
Děkuji za příjemné i profesionální jednání ze stran paní L. Cháry.

Milan
Z.

Tímto bych chtěl velice poděkovat LB Models company, za umožnění spolupráce s Vámi.
Casting a školení proběhlo profesionálně a příjemně. Při zhodnocení vše bylo velmi ponaučující a hodně jsem si z toho vzal a jsem rád za tyto zkušenosti, že jsem je mohl získat.
Po podepsání smlouvy mi byly ihned druhý den zaslány zakázky, což mě mile překvapilo.
Určitě se těším na další spolupráce s Vámi a budování kariéry u LB Models company.

Kristýna
M.

S Vaším školením jsem byla opravdu moc spokojená. Lidé byli příjemní, milí a dost ochotný. Většinu školení, co jsem kdy měla, mě nebavila a ani představitelé nebyli tak skvělí, jako Ty Vaši.
Děkuji Vám za skvělé školení, byla jsem maximálně spokojená.

Veronika
R.

Už den 21.9. 2015 pro mě byl velmi úspěšný.
( přijetí do LBM)

Tohoto neočekávaného dne se mi začal plnit sen o kterýž jsem si téhož dne myslela, že se neuskuteční.
Jak už jsem vám říkala při prvním setkání.
,,Už jako malá jsem si přála být modelkou" . A díky Vám mohu jej uskutečnit. Mockrát Vám děkuju, jsem Vám nesmírně vděčná.

Valeriya
Ch.

Já jsem převelice spokojená s touhle modelingovou agenturou. Ke všemu se tu staví na vysoké úrovní. Ke každé modelce nachází individuální cestu. Personál je též velice příjemný.

Anastasiya
L.

LB Models Company je nejlepší agenturou, jakou jsem si mohla přát. V agentuře jsem zažila nejen profesionální přístup, ale také velice milé a ochotné lidi. Také jsem si velice užila školící kurz, při kterém jsem se naučila mnoho zajímavých a užitečných věcí. Moc se těším na naší spolupráci a děkuji LB Models Company za možnost si splnit modelingový sen!

Lucie
H.

V první řadě bych chtěla vyzdvihnout profesionální a laskavý přístup, který se mi velmi líbí. Musím pochválit paní asistentku, která je velice milá, příjemná a vždy se na ni těším.

Tansu
T.

Děkuji Vám za příjemný a profesionální začátek spolupráce. Užila jsem si každé proškolení, byly jste hrozně milé. Fotografie jsou úžasné a jsem ráda, že jsem se spolehla právě na Vás. Těším se na spolupráci s Vámi.

Marek
H.

S jednáním LB Models jsem velice spokojený. Přistup je na velice profesionální úrovni. Těším se na naší spolupráci.Tereza
N.

Spolupráce s Vaší agenturou je perfektní. Jste moc milí, příjemní a profesionální.

Klaudie
Ž.

Se spoluprací jsem byla velice spokojená, modelingové školení mi přineslo mnoho zkušeností , jak paní choreografka, tak paní fotografka byly velice příjemné, mnohému mě naučily a velice jim za to děkuji. Také bych chtěla poděkovat paní Lindě Chára za profesionální přístup, za ochotu a milé vystupování k mé osobě. Jsem ráda , že mám tu možnost pracovat v této agentuře.

Tereza
P.

Po proškolení v LB models company, mám jen dobré pocity. Nejvíce mě zaujalo focení a choreografie. Každému bych doporučil, aby vyzkousel proškolení jako já, myslím že by byl příjemně potěšen :)

Gabriela
G.

Vážená paní Chára, na základě Vašeho požadavku, Vám zasílám pár poznatků z podstoupených kurzů. Moc jsem si to užila. Máte moc milý a šikovný tým se skvělým a profesionálním přístupem. Opravdu jsem velice spokojena a za vše Vám děkuji.

Nikola
S.

Jsem ráda, že jsem zvolila Vaši agenturu. Všichni z agentury jsou velmi vstřícní a přitom profesionální.
Zvláště bookerka Beata je milá a sympatická.

Valentýna
S.

Casting a následný kurz proběhly bez problémů, v případě jakýchkoli dotazů mi bylo vše zodpovězeno. Chtěla bych velmi poděkovat agentuře za milé, vstřícné a hlavně profesionální jednání.

Lucie
W.

Za sebe můžu upřímně říci, že jsem s agenturou velmi spokojená. Individuální a profesionální přístup velice oceňuji. Školeních, kterých jsem se v rámci agentury zúčastnila mi umožnily získat nové zkušenosti a něco nového se naučit. Co se týče focení, fotografka opravdu ví, jak svou práci dělat. Z výsledných fotografií jsem nadšená. Co mě ještě mile překvapilo bylo, že pár hodin po podpisu smlouvy na mě v emailu čekaly tři nabídky na focení. Tímto děkuji majitelce agentury a celému týmu.

Marie
Ž.

Chtěla bych poděkovat agentuře LB Models za profesionální přístup a velice pozitivní jednání. Cítila jsem se v agentuře velmi příjemně, pozitivní energie na mě čišila ze všech stran. Jsem ráda, že jsem zde zaregistrována

Naše stránky využívají soubory cookies (Informace o zpracování osobních údajů). Seznam cookies a nástroje k jejich vymazání najdete v prohlížeči. Souhlasím, zavřít upozornění.