+420 724 774 294
Kateřina
Č.
Tereza
J.
Michaela
K.
Anastasija
Š.
Jana
P.
Andrea
H.
Iveta
Vítová
Denisa
S.
Bedřich
Š.
Lucie
V.
Monica
F.
Andrea
M.
Christina
K.
Tereza
L.
Josef
B.
Dominika
H.

Modelingová agentura LB Models Praha

Modelingová agentura LB Models Company Praha byla založena v roce 2011. Zastupujeme vítězky a finalistky Miss ČR a Česká Miss - mezi naše nejznámější tváře patří přední české modelky, které reprezentují ČR také v zahraničí, jako například Iveta Lutovská (Vítová), Eliška Bučková, Jitka Válková (Boho) a mnohé další.

LB Models Company si rychle vybudovala pozici mezi renomovanými modelingovými agenturami a nabízíme zázemí silné společnosti. Naší prioritou je profesionální spolupráce, jak s klienty, tak s modelkami, modely i novými tvářemi. Ke každému máme individuální přístup, klademe velký důraz na kvalitní péči a všestrannou spokojenost. Zastupujeme dívky a chlapce od 15 let, ale také velmi zkušené modelky a modely.

Přehrát prezentaci LB Models Praha

Proč s námi firmy, nové tváře i fotomodelky rády spolupracují?

Mezi hlavní pilíře naší práce patří budování kariéry, jak profesionálním modelkám/modelům, tak i novým tvářím. Proto vyhledáváme nové talenty, kterým chceme pomoci v oblasti modelingu, focení a dalších lukrativních pracovních zakázkách.

Spolupracujeme s předními fotografy, vizážisty a stylisty. Specializujeme se na spolupráci s módními návrháři, módními magazíny, kosmetickými firmami a luxusními butiky. Dále spolupracujeme s reklamními, filmovými a castingovými agenturami.


Přes 10 let
v oboru

Zastupujeme finalistky
Miss ČR/Česká Miss

Desítky realizovaných
akcí ročně

Transparentní a
férové jednání

Každý týden nové
pracovní nabídky

Řekli o nás

Alena Wilson Módní návrhářka “Spolupráce s LB Models byla velmi příjemná, profesionální a vybrané modelky svou práci odvedly skvěle. LB Models bez váhaní doporučuji, protož je to agentura s profesionálním přístupem a rychlými řešeními pro jakoukoliv akci. Děkuji a budu se těšit na společné budoucí projekty.”
Iveta Vítová Česká Miss 2009, modelka a moderátorka “Děkuji agentuře LB Models company za další spolupráci ve formě focení katalogu luxusních postelí. Focení proběhlo, stejně jako minule, ve velice přátelském duchu a veselé atmosféře. Už se těším na výsledné fotky i další milou spolupráci.”
Ing. Henrieta Pálešová Obchodní manažerka Asklepionu “Spolupráce s LB Models byla naprosto profesionální a velice příjemná. Ochotné jednání ze strany managementu. Dokonalé splnění všech požadavků na visage a vystupování modelek. Jednoznačně doporučujeme a těšíme se na další společné akce. PS: A tím jsem si jistá, že tohle nebyla poslední spolupráce.”
Staň se tváří LB Models

Naše reference

Naše modelingová agentura LB Models má za sebou již mnoho zkušeností. Níže si můžete prohlédnout reference jak od našich stávajících, tak i nových klientů, modelek, modelů a nových tváří. Jejich úplný seznam najdete na této stránce.

 
Módní přehlídka
Alena Wilson
 
 
 
 
 
Spirit Continental
Iveta Vítová
 
 
 
 
 
Butik
DIOR
 
 
 
 
 
Módní přehlídka
Asklepion
 
 
 
 
 
Rozhovor
Eliška Bučková
 
 
 
 

Slova klientů & napsali o nás

Dovolujeme si uveřejnit několik recenzí od našich partnerů a klientů. Děkujeme za jejich slova. Všechny recenze...

Anna
H.

"Byla jsem velice spokojená s jednáním klienta. Milé a vstřícné chování a dodržení podmínek se smlouvou, jak jsem Vás o tom
informovala. Byla jsem z natáčení trochu nervózní, ale nakonec jsem si to užila. Moderátor Jan Musil na mě působil velice uklidňujícím
dojmem a celé natáčení bylo příjemné.
Děkuji za zprostředkování a novou pracovní zkušenost."

Valeriya
Ch.

"Já jsem převelice spokojená s touhle modelingovou agenturou. Ke všemu se tu staví na vysoké úrovní. Ke každé modelce nachází individuální cestu. Personál je též velice příjemný."

Tereza
N.

" Jsem s Vámi velice spokojena.
"

Kateřina
T.

"Módní přehlídka večerních šatů, návrháře Michaela Kováčika byla úžasná. Úžasné byly nejen šaty, které jsme předváděly, ale i celková atmosféra večera. Mou první módní přehlídku pod modelingovou agenturou LB models company, tedy mohu hodnotit skvěle. Bylo mi potěšením spolupracovat s tak inspirativními lidmi. Děkuji za tuto příležitost. "

Vít
B.

"Chtěl bych poděkovat agentuře LB Models za proškolení a velice profesionální přístup. Se vším jsem spokojen a moc se mi líbí fotky, které jsem obdržel z focení.
Těším se na další spolupráci.
"

Kateřina
M.

"Školení, které proběhlo bylo skvělé. Zkušenosti bohaté a hlavně přístup lektorů byl přátelský, což mě velmi potěšilo.
Co se týče Vás agentury, líbí se mi na Vás především ta lidskost. Mám z Vás pocit, že nic není problém a že jste oporou každé modelky. Což je pocit k nezaplacení. A je opravdu příjemné mít za sebou někoho na koho se můžete v oboru spolehnout. "

František
J.

"Chtěl bych poděkovat za to, že jsem se mohl zúčastnit vašich kurzů. Moc mě to bavilo a celkově jsem si to všechno užil.
"

Patricie
R.

"S agenturou jsem moc spokojená, kurzy proběhly skvěle, s fotkami jsem všechny ohromila a dozvěděla jsem se toho hodně, před pár dny jsem podepsala smlouvu a hned mi poslali přijatelnou pracovní nabídku.
Mám z toho radost a nelituji že jsem se k LB Models přihlásila, je to zajímavá životní zkušenost.
"

Lucie
W.

"Za sebe můžu upřímně říci, že jsem s agenturou velmi spokojená. Individuální a profesionální přístup velice oceňuji. Školeních, kterých jsem se v rámci agentury zúčastnila mi umožnily získat nové zkušenosti a něco nového se naučit. Co se týče focení, fotografka opravdu ví, jak svou práci dělat. Z výsledných fotografií jsem nadšená. Co mě ještě mile překvapilo bylo, že pár hodin po podpisu smlouvy na mě v emailu čekaly tři nabídky na focení. Tímto děkuji majitelce agentury a celému týmu. "

Lenka
R.

"Paní Cháro, ráda bych Vám jako první sdělila, že v soutěži Fotomodelka Evropy 2018 jsem obsadila 1.místo.Děkuji, že jste mě o této soutěži informovala, byla to správná volba.
"

S námi získáte víc

Chcete se stát modelkou či modelem? Chcete zažít focení v profesionálním fotoateliéru? Modelingová agentura LB Models Praha Vám nabízí obojí, a to jak na profesionální, tak i soukromé úrovni. Využijte naši nabídku a kontaktujte nás. Staňte se modelkou, či získejte krásné fotografie sebe a svých blízkých.

Děkujeme našim partnerům

Za dobu našeho působení jsme realizovali mnoho akcí pro různé klienty. Zde uvádíme pouze některé z nich...

Naše stránky využívají soubory cookies (Informace o zpracování osobních údajů). Seznam cookies a nástroje k jejich vymazání najdete v prohlížeči. Souhlasím, zavřít upozornění.