+420 724 774 294

Jaký je život v modelingu?

Být modelkou či modelem není pouze povolání, ale i životní styl. Pokud nemáte rádi stereotyp, modeling přinese do vašeho života poznávání nových míst i nových lidí, vzrušující zážitky a příležitosti, ke kterým byste se jinak nikdy nedostali. Modeling je šance, jak vtisknout svou tvář mnoha značkám, jak se stát součástí zajímavých kampaní a vidět vlastní fotografie v časopisech, na billboardech, v televizi či na internetu.

Co se od vás očekává?

Základem je vypadat dobře vždy a všude. Každý je rád, když se cítí přitažlivý a když může okolí ocenit jeho vizáž. V modelingu je toto základním předpokladem, stejně tak jako profesionální vystupování. Klienti hledají modelky po celý rok, tím pádem je zapotřebí být stále k dispozici a aktivně reagovat na pracovní zakázky, které vám naše agentura domluví. Pokud je vám příjemné vystupování a péče o zevnějšek blízká, práci v modelingu si okamžitě zamilujete.

S prestižním jménem za zády

Když za vámi stojí známá agentura, náročné schody k úspěchu se rázem promění ve výtah, který vás k němu dostane tou nejjednodušší cestou. Shánění klientů je na modelingu tím nejtěžším a to je důvod, proč je spolupráce s naší agenturou tak vyhledávaná. Máme vybudované své jméno a širokou klientelu, která se stále rozšiřuje. Naši klienti vědí, že vždy vybírají z toho nejlepšího. Proto si často modelky i modely vybírají z předložených profesionálních fotografií, které i vám zhotovíme. Z velké části tak odpadá navštěvování castingů a neustálé schůzky. Pracovní zakázky nejen zprostředkujeme, ale také kompletně administrativně zajistíme. Doslova lze říci, že vy po podepsání smlouvy o zakázce pouze budete ve smluvený čas na daném místě. Svůj honorář pak obdržíte do 14 dnů.

Úspěšná kariéra modelky

Každá značka na trhu se orientuje na určitou cílovou skupinu, která zahrnuje různé věkové kategorie a také různé pohlaví. Modeling tedy není cílený jen na mladé ženy a to je důvodem, proč může mít modelka dlouhou a úspěšnou kariéru. Úspěch každého jedince je v modelingu jiný a rovněž i počet zakázek je pro každého individuální. V modelingu si lze užít různorodost, zatímco některé zakázky mohou být na několik hodin, některé mohou být i na několik dní. I když se většina z nich uskuteční v Praze, výjímkou není ani cestování po Čechách či do zahraničí. S přibývajícími zkušenostmi, je modeling stále zábavnější. Když opadne i počáteční tréma, budete si každé focení jen užívat.

Nabízíme prestiž a příjemné podmínky. Zároveň nikoho neomezujeme, a i když většina modelek pracuje pouze pro nás, nebráníme jim, aby pracovali pro více agentur. Je však potřeba myslet na to, že každá agentura nabízí jiné podmínky a vždy je lepší sáhnout po té, která si na trhu vydobyla své jméno.

Naše stránky využívají soubory cookies (Informace o zpracování osobních údajů). Seznam cookies a nástroje k jejich vymazání najdete v prohlížeči. Souhlasím, zavřít upozornění.