+420 724 774 294

Jak probíhá casting?

Casting je první krok k úspěchu, který nastartuje vaši kariéru. Co však takovému castingu předchází? Vše začíná pozvánkou, kterou vám v případě našeho zájmu zašleme po vyplnění dotazníku na našich webových stránkách. Zda tuto pozvánku využijete či nikoli, je pouze na vás. Vyplnění dotazníku ani návštěva castingu k ničemu nezavazuje.

V naší agentuře je průběh castingu následující:

Nejprve probíhá prezentace agentury a následuje představení uchazeče, který o sobě sdělí několik základních informací. Casting trvá do 45 minut a sejde se na něm maximálně 12 zájemců. Nikdo se k ničemu nezavazuje, jedná se pouze o informativní schůzku, které se účastní jen uchazeči castingu (nikoli jejich rodinní příslušníci či známí).

Pozvánka na casting není potvrzení o tom, že s agenturou budete spolupracovat. Jestliže je uchazeč mladší 18 let a agentura o něj projeví zájem, je na další schůzku zván i zákonný zástupce.
Casting v naší agentuře probíhá profesionálním způsobem a vždy u něj klademe důraz na kvalitu a individualitu. Probíhá v zasedací místnosti a každý uchazeč zde má své místo u stolu. Je třeba mít na paměti, že pozvánka na casting je jedinou možností, jak se k práci v modelingu v naší agentuře dostat a počet účastníků je vždy omezen.

Během necelé hodiny každý účastník obdrží od agentury podrobné a kompletní informace, které si ještě odnáší i v písemné podobě. Ke každému účastníkovi máme individuální přístup, proto je zván omezený počet účastníků, abychom se každému z nich mohli maximálně věnovat.

Vhodné oblečení a úprava

U žen očekáváme lehký make-up a nejlépe upnuté oblečení. Ideální je tílko a legíny. Co se týče obuvi, tak vyžadujeme podpatek, musí dobře sedět, dejte pozor, aby nebyla malá či velká. U mužů je vhodné pohodlné oblečení, avšak ne příliš volné.

Jsem vybrán/a, co dál?

Pokud si vás agentura vybere do svých řad, jste zařazeni do našeho katalogu a již od prvního týdne od podpisu smlouvy o zastoupení, vám jsou do e-mailu zasílány pracovní zakázky, castingy a komparzy. Aktuální pracovní nabídky pak obdržíte pravidelně každý další týden po celou dobu trvání smlouvy. Zakládáme si na dlouhodobé a oboustranně prospěšné spolupráci.

Vaše portfolio fotografií předkládáme každý měsíc několika desítkám našich klientů. Neustále vás prezentujeme nejen u stávajících, ale i nových klientů. Také můžete spolupracovat i s jinými agenturami. Odpovídáte jen na ty pracovní zakázky, o které máte zájem. Do ničeho vás nenutíme, nehrozí vám žádné pokuty ani sankce.

Naše stránky využívají soubory cookies (Informace o zpracování osobních údajů). Seznam cookies a nástroje k jejich vymazání najdete v prohlížeči. Souhlasím, zavřít upozornění.