+420 724 774 294

Nová zakázka krok za krokem

Naše agentura zajišťuje modelky, modely, nové tváře (ženy, muže) pro různorodou škálu klientů. Mezi naše klienty se řadí, jak celosvětově známé značky (prověřené tradicí, historií, časem) v oblasti módního i kosmetického průmyslu. Nesmím opomenout i privátní kliniky, které se specializují na estetickou krásu. Spolupracujeme také i se začínajícími firmami. Jsme rádi, že se můžeme podílet i při rozvoji jejich budoucího byznysu a sledovat, jak se vyvíjí a rostou.

Naši klienti patří mezi špičku ve svém oboru, tudíž vyžadují profesionalitu od našich modelek, modelů a nových tváří. Naší prací je naučit modelky, modely profesionalitě a serióznosti v tomto byznysu. Tyto hlavní aspekty jsou velmi důležité i pro osobní život.

Nová zakázka krok za krokem:

  • Klient kontaktuje agenturu a projeví zájem o modelky nebo modely.
  • Agentura vše dojednává s klientem.
  • Klient nám poskytne kompletní informace k pracovní zakázce.
  • Agentura tyto informace poskytne na modelky, modely. Ti, co projeví zájem, tak jejich fotografie agentura zašle klientovi.
  • Ze zaslaných fotografií si klient vybere vhodné modelky, modely. Agentura kontaktuje vybrané modelky, modely a poskytne jim kompletní informace k pracovní zakázce včetně smlouvy, kterou agentura pro modelky, modely připraví.

V den akce předáme modelky, modely klientovi. Vedení agentury zůstává na akcích pro komunikaci s klientem a s modelkami, modely. Jsme všem neustále k dispozici. Skvělá komunikace, organizace, dohled na akci jsou naším hlavním pilířem pro perfektní spolupráci, jak ze strany klientů, tak modelek, modelů a nových tváří.

Máme vždy skvělou zpětnou vazbu, jak ze strany klientů, tak modelek, modelů. Agentura LB Models company poskytuje profesionální a přátelský přístup. To je naše značka, na kterou jsme velmi hrdí. Za nás mluví práce a naši spokojení klienti, modelky, modely a nové tváře. Přesvědčte se sami v sekci Napsali o nás
 

Naše stránky využívají soubory cookies (Informace o zpracování osobních údajů). Seznam cookies a nástroje k jejich vymazání najdete v prohlížeči. Souhlasím, zavřít upozornění.