+420 724 774 294

Vše o modelingu

Díky našim mnohaletým zkušenostem nejen ze světa "toho velkého modelingu", ale také zastupování jak modelek, tak i klientů z různorodých odvětví, pro potřeby hostesingu, kongresů, reklamních akcí či jiných příležitostí, můžeme v začátcích pomoci cenným know-how.

Stále vyhledáváme nové talenty a jsme si vědomi, že informovanost je pro mnohé z nich klíčovým faktorem při rozhodování. Proto se snažíme být maximálně transparentní a profesionální. Samozřejmě, že jak důvěra, tak i profesionální přístup musí být u všech zúčastněných stran na stejné úrovni.

V této sekci našeho webu najdete odpovědi na mnoho často i nevyřčených otázek, které slýcháme nejen od mladých uchazečů o kariéru v modelingu, ale stejně tak i od jejich zkušenějších (budoucích) spolupracovníků. Proto neváhejte a přečtěte si, co všechno by Vás mohlo, a často i mělo, zajímat.

A pokud nenajdete na něco odpověď, stačí nás kontaktovat.

 
Nová zakázka
krok za krokem
 
Můžu být i já
modelkou?
 
Jak probíhá
casting?
 
Jaký je život
v modelingu?
 
Často kladené
otázky
 
Naše
videogalerie
Naše stránky využívají soubory cookies (Informace o zpracování osobních údajů). Seznam cookies a nástroje k jejich vymazání najdete v prohlížeči. Souhlasím, zavřít upozornění.